Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN
Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN

Online Doktor

ONLINE DOKTOR

ONLINE DOKTOR UYGULAMASI,

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle hastalarımıza güvenli sağlık hizmeti sunabilmek adına ONLINE DOKTOR ( Online Muayene ) uygulaması geliştirilmiştir. Evinizden ya da iş yerinizden, randevu alarak doktorunuzla görüntülü görüşebilir, muayene ve tanı  hizmeti alabilirsiniz.
Bu hizmetten faydalanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
 
RANDEVU
"ONLINE DOKTOR UYGULAMASI"için; http://www.drmustafaozkan.net web sitemizden Randevu Formunu doldurarak , veya 0 (546) 422 09 99 nolu telefon numaramızdan başvuru yapabilirsiniz.
 
ÖDEME
Kredi kartınızla 3D Secure sistemi ve Mail Order ile ödeme yapabilirsiniz.
Nakit ödemek isterseniz banka havalesi yapabilirsiniz. (IBAN numaraları size  SMS yoluyla gönderilecektir). Para transferi gerçekleştiğinde, SMS gönderilerek ya da aranarak randevunuzun onaylandığı iletilir.
 
GÖRÜŞME
Doktorunuz sizin tercih etmiş olduğunuz iletişim platformu ile ( WhatsApp /  ZOOM ) randevu saatinizde sizi görüntülü olarak arar ve görüşme başlar. Başvuru aşamasında hangi paltformu kullanacağınıza dair bilgi vermeniz gerekmektedir.
 
GÖRÜŞME SÜRESİ
Görüşme süresi 20 dakikadır.
 
RADYOLOJİ TETKİKLERİ
Doktorunuzun radyolojik tetkikleri talep etmesi durumunda sitede yeralan MR ya da RONTGEN  gönderme linklerini kullanarak doktorunuza iletebilirsiniz.
 
 
 
 

Tags
Dünya Kaosu Pandeminin Dünü ve Bugünü Kısmi Artroskopi Kapsul Esnemesi Sıkışma Zeka Geriliği Adezyon Purdue Pegboard Test (PPT) El Cerrahi İzmir Açık Kırığın Kapatılması Ters Omuz Protezi Nedir? Artritin Akut Yaralanma Distal Radioulnar Eklem(DRUJ Absorbe TFCC Yırtığı Elektroterapi (Elektrik akımları ile tedavi) Risk Artiküler Steroid Agnozi Likopen Parmak Yokluğu Sosyal Mesafe Akkiz Mekanoterapi (Mekanik yöntemlerle tedavi) Dislokasyon Semi Fowler Pozisyonu Covid - 19 Yoğurt Yoga ve Stres İntrensek Ligament Yarlanmaları ve Karpal İnstabilite Vajrasana Tenisçi Dirseği Ortopedik Cerrah Saçların Çok Fazla Dökülmesi Skafoid Kırıkları El Kırıkları Bulguları nelerdir? Zoonotik Hastalık Aritmi Klavikula Kırıkları Karantina Matsyasana Hemiartroplasti Uzuv Kontamine MDR/XDR Tüberkülozu Adolesan Osteoartrit (Kireçlenme) İzmir Ortopedi Cerrahı Tekrarlayan Omuz Çıkıkları Covid 19 Aşı Kıvırıcı Tendon Yaralanmaları Nasıl Tedavi Edilir? Değişken Ruh Hali Karmayoga Minival İnvaziv Girişim Fizik tedavi nedir? Diz Protez Kapalı Olarak Kırığı Yerine Oturtma ve Tel ile Sabitleme Anamnez Fizik Muayene Padmasana Dr. Mustafa Özkan Omuz Protezi Ameliyatları Nasıl Yapılır ? MR - Rontgen Kırık Sabitlenmesi Birleşmiş Milletler (BM) Osteoporotic Ovine Model Osteoporotik The Evaluation of the Rotator Cuff Metobolize Kan Transfüzyonu Sorunlu Bir Omuz Dr. Mustafa OZKAN Balık Yağı Donuk Omuzun Belirtileri Mikrocerrahi ile Serbest Flep Doku Nakilleri Vegan Yaşam İzmir El Mikrocerrahi Ayak Bileği Eklemi DEÜ El Cerrahisi Termal Enerji Radius ve Ulna Artroskopik Yöntem DSÖ Doğumsal El Bozuklukları Shoulder Fractures Magnetic Resonance Imaging (MRI) Abdominal Kavite NL63 Fototerapi (Işın uygulamaları ile tedavi) Tenis,golf,yüzme El Bileği Kırığı Nasıl Tedavi Edilir? Radius kırıkları Bunyaviridae Ailesi Uyku Hijyeni Yaralanma 2019-nCoV Epidemic Joint Capsule; tissue adhesions Omuz İnstabilitesi Dizlerde Kireçlenme Radyolojik